Рятувальники навчають дітлахів як діяти у разі виникнення екстремальних ситуацій

clock
29.02.2024 10:47

Фахівці ДСНС разом з працівниками поліції та спеціалістами з безпеки провели заняття для учнів та вихованців навчальних закладів. Уроки з безпеки проводилися як у офлайн, так і онлайн-режимах. Рятувальники нагадали актуальні правила безпеки життєдіяльності дітям з громад Кременчуцького, Полтавського та Лубенського районів.

Під час занять надзвичайники розповідали як правильно та безпечно діяти при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів, щоб краще сприйняти інформацію рятувальники використовували матеріали ЮНІСЕФ «Загадки мінної небезпеки" та провели заняття в ігровій формі.

Особливу увагу, також було загострено на дотриманні правил пожежної безпеки у побуті та наголошено як ігри з сірниками або запальничкою у будинку чи на відкритій території можуть призвести до виникнення пожежі.

Працівники Служби порятунку під час занять детально пояснили наслідки, які можуть виникнути в разі порушення правил безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях.

Наприкінці зустрічей співробітники ДСНС закликали дітей не виходити на тонку кригу та вручали друковану поліграфічну продукцію виготовлену у співпраці ЮНІСЕФ та ДСНС України.

Схожі матеріали