Психологічна служба Головного управління та регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» впроваджують напрацювання у громадах області

clock
26.01.2024 11:34

25 січня відбувся тренінг для працівників закладів освіти Диканської територіальної громади. Зустріч освітян з психологинею АРЗ СП Лесею Демочко була присвячена питанням першої психологічної допомоги й самодопомоги, навчанню технікам саморегуляції та стабілізації відповідно до протоколів Ізраїльської коаліції травми. Тренінг організований регіональною координаторкою Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Юлією Ющенко.

За словами ініціаторки Всеукраїнської програми – першої леді Олени Зеленської, серед основних скарг на ментальне здоров'я всі українці називають тривожність, напругу та порушення сну. Це доводить, що всім потрібні свої спеціалісти поряд – психолог, фахівець, спілкування з яким є комфортним і дієвим.

В межах реалізації Всеукраїнської програми Олени Зеленської «Ти як?», психологи Головного управління  пройшли відповідне навчання щодо  піклування про ментальне здоров’я за протоколами Ізраїльської коаліції травми,  отримали сертифікати та ознайомили з поняттям «ментальне здоров’я» понад тисячу дітей та дорослих, провели понад 40 тренінгів для  працівників закладів освіти, недержавних організацій і служб соціального захисту.

Учасники тренінгів зазначають важливість розвитку емоційної компетентності, отримання порад, які допомагають пережити тривогу і смуток, відновити власні ресурси. Заплановано подальшу систематичну просвітницьку роботу психологічної служби ГУ ДСНС України в Полтавській області у співпраці з регіональною координаторкою Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Юлією Ющенко. 

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Схожі матеріали