Психологічна служба Головного управління проводить тренінги по наданню першої психологічної допомоги

clock
30.11.2022 09:13

21-30 листопада психологами ГУ ДСНС України у Полтавській області проведені заходи  по підвищенню готовності цивільного населення до дій у надзвичайних ситуаціях, навчанням охоплено понад 100 осіб. 

Під час занять висвітлено роль психологічної служби ДСНС та визначено роль якісної психосоціальної підтримки з боку осіб, які пройшли навчання.  Психологи пояснили, як  дотримання основних принципів та алгоритму першої психологічної допомоги дозволяє забезпечити ефективну підтримку, запобігти ненавмисній шкоді, зберегти власне психологічне здоров’я та ресурс.  

Працівники медичного закладу міста Кобеляки зазначили важливість відновлення за допомогою тілесних технік відчуття спокою та позбавлення від стресу. Співробітники Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області нагадали основні правила пожежної безпеки в побуті і на робочому місці та правила користування первинними засобами пожежогасіння. Також наголосили присутнім на обов’язковому дотриманні порядку дій після сигналу «Увага всім!» та у разі виявлення вибухонебезпечних чи  підозрілих предметів або речовин. Крім того, закликали дотримуватися правил безпечного поводження біля водойм, адже незабаром з’явиться перший тонкий лід, який є дуже небезпечним.  

Під час роботи з персоналом сфери надання послуг міста Полтава, який взаємодіє з громадянами в різних емоційних станах, зроблено акцент на особливості встановлення контакту з людьми, які відчувають неспокій, тривогу. 

Сучасний стан боротьби – це забіг на довгу дистанцію, тому перша психологічна допомога  є  ключовим знанням, навички володіння яким допоможе багатьом відчувати себе безпечніше, а помічникам діяти ще  краще та ефективніше.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Схожі матеріали