Психологи взяли участь у онлайн вебінарі

clock
07.02.2023 12:43

7 лютого психологині Головного управління взяли участь у навчальному вебінарі з питань сексуального насильства, яке повʼязане з конфліктом.

Вебінар проведений для психологів ДСНС за сприяння Женевського центру з питань урядування в секторі безпеки (DCAF) у рамках  проєкту ООН Жінки «Розбудова демократичного, мирного та гендерно рівноправного суспільства в Україні», який має на меті підтримати локалізацію, впровадження та моніторинг виконання Національного плану дій України з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325.

Основні завдання тренінгу: ознайомлення з поняттям «Сексуальне насильство, повʼязане з конфліктом» та з алгоритмом дій для допомоги постраждалим, використовуючи підхід, орієнтований на постраждалу особу (принцип Мураду та інші); покращити знання щодо реагування на ідентифіковані травматичні події для мінімізації негативних наслідків для постраждалих від насильства.

Розуміння даної тематики може допомогти краще спрямувати зусилля на запобігання у майбутньому припинення поточного насилля та підтримку постраждалих. Представникам органів влади необхідно постійно підвищувати знання через тренінги, аби постраждалі отримували доступ до відповідних якісних психологічних послуг.

На практиці застосовується 4 основні принципи при наданні допомоги: конфіденційність, недискримінація, безпека та повага в усіх процесах.

Схожі матеріали