Контраст
Шрифт

Проведено тренінгове заняття з диспетчерами

clock
09.03.2023 16:34

В рамках Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки, ініційованою Першою леді України Оленою Зеленською 9 березня проведено тренінгове заняття  з диспетчерами оперативно-координаційного центру Головного управління та підпорядкованих підрозділів м. Полтава  на розвиток емоційної компетентності, опанування власним психоемоційним станом.

Під час заняття учасниці ознайомилися з особливостями протікання стресових реакцій, їх впливом на весь організм в цілому.  В міні-групах дискутували стосовно знаходження ресурсів при протидії сучасним умовам сьогодення. При обговоренні дійшли до спільного висновку, що дієвим ресурсом є підтримка родини, віра на найшвидшу перемогу, спілкування з позитивними людьми, відпочинок.

Практичні вправи з опорою на нейрофізіологію подолання негативних психоемоційних станів, запропоновані учасницям тренінгу, мали на меті навчити учасниць стабілізації організму при виникненні кризових ситуацій.

Співробітницям сподобались методики профілактики та подолання негативних наслідків психотравмуючих впливів і професійної деформації.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Схожі матеріали