Проведено психологічне тестування кандидатів на навчання до  Національного університету цивільного захисту України

clock
10.02.2023 12:03

Важливою складовою у напрямку роботи з персоналом є проведення професійно-психологічного відбору кандидатів на навчання у заклади вищої освіти системи ДСНС України.

10 лютого  проведено психодіагностичну роботу зі  школярами–одинадцятикласниками з метою здійснення профорієнтаційного відбору.

Проведено психодіагностичне тестування особистісних характеристик з метою виявлення особистісних рис, типу характеру та психодіагностику рівня інтелектуальної готовності.

Завершенням визначення особистісних характеристик,  індивідуальних рис, типу характеру та  стилю поведінки кандидатів, завжди є проведення індивідуальної співбесіди для з’ясування мотивації для вступу на навчання та визначення психологічного портрету кожного кандидата.

Щодо процедури співбесіди, одне з найголовніших питань кваліфікаційного оцінювання є мотивація стати рятувальником, рівень інтелектуального розвитку та морально-психологічних якостей.

Кандидати змогли ще раз перевірити власний вибір майбутнього професійного шляху та підтвердити перспективу долучитися до Служби.

Шановні абітурієнти та абітурієнтки,  якщо допомога людям є для вас ціннісним орієнтиром, ви бажаєте пов’язати своє життя з професією рятувальника та рятувальниці, запрошуємо вас до вступу  до Національного університету цивільного захисту України!

За довідками звертайтесь до підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС України за місцем проживання.

 

1.jpg

2.jpg

3.png

Схожі матеріали