Проведено круглий стіл з представниками бізнесових структур

clock
28.02.2023 11:29

28 лютого у Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області відбулося засідання «Круглого столу» з представниками бізнесових структур з обговоренням нагальних та проблемних питань, пов’язаних із діяльністю по забезпеченню пожежної та техногенної безпеки.

Під час круглого столу було доведено зміни, які відбулися у чинному законодавстві. Зокрема, були висвітлені вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності», порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та їх обліку,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2022 №1030, ряду інших законодавчих та нормативних документів.

Окрему увагу було приділено питанню подання в електронному вигляді декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки через «Портал електронних послуг ДСНС» та портал «Дія».

Наприкінці круглого столу співробітниками Головного управління були надані відповіді на запитання, як пов’язаних із темами проведених виступів, так і актуальні для повсякденної діяльності бізнесу.

ГУ ДСНС України у Полтавській області

 

Схожі матеріали