Професійно-психологічний відбір кандидатів для вступу на навчання до закладів вищої освіти ДСНС

clock
02.02.2024 09:35

Продовжуємо проводити відбір вступників до Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Ліцею цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. 

31 січня проведено тестування абітурієнтів в рамках профорієнтаційної роботи та відбору на навчання до закладів вищої освіти системи ДСНС України.

Психологом  Головного управління Євгенієм Пушком проведено  бесіду, ознайомлено з героїчними  прикладами виконання ризикованих завдань з порятунку людей та матеріальних цінностей під час ворожої агресії. Під час професійно-психологічного відбору вивчено емоційну стійкість та схильність до ризику майбутніх абітурієнтів, перевірено психологічні якості та здібності до аналізу в умовах дефіциту часу.

Поєднання психологічного тестування з профорієнтацією дозволяє впевнитись у  мотивації та визначитись з вибором найкращих кандидатів - майбутніх фахівців Служби порятунку.

Чекаємо всіх бажаючих освоїти професію рятувальника. Звертайтесь до найближчого для вас пожежно-рятувального підрозділу.

Телефон для довідок: +380 (532) 503-586


 

Схожі матеріали