Полтавські та кременчуцькі рятувальники провели рейди зледенілими водоймами громад

clock
18.01.2023 08:54

Фахівці Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно зі співробітниками поліції та працівниками Карлівської місцевої пожежної охорони провели бесіди з мешканцями Зіньківської та Ланнівської територіальної громад щодо дотримання правил безпеки на водоймах взимку.

Громадянам нагадали основні правила безпечної поведінки на замерзлих водоймах та розповіли про основні способи порятунку людей, які опинилися у крижаній воді. Також закликали батьків не дозволяти дітям самим відвідувати замерзлі водойми. Наприкінці бесід вручали тематичні листівки і пам’ятки.

Рятувальники спільно з представниками ЗМІ міста Кременчука провели профілактичний рейд місцями зимової риболовлі на річці Дніпро. Працівники Служби порятунку нагадали про правила безпеки рибалкам, які виходять на кригу. Роз‘яснили громадянам про те, що небезпечно для життя виходити на лід за нестабільних погодних умов. Відпочиваючих біля замерзлої річки рятувальники застерегли від прогулянки на льоду та розповіли про алгоритм дій на випадок, коли стали свідком провалу людини під кригу.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Схожі матеріали