Піротехніки ДСНС Полтавщини продовжують роботи по очищенню української землі від російських боєприпасів

clock
12.04.2024 15:30

12 квітня, група саперів та медики Полтавського гарнізону ДСНС України вирушили на деокуповані території для продовження роботи з гуманітарного розмінування.

Перед відправкою на чергове завдання, піротехніки ретельно перевіряють захисне спорядження, спеціальне обладнання, постійно вдосконалюють теоретичні знання з нових сучасних видів боєприпасів, відпрацьовують практичні навички для злагодженої роботи та взаємодії між членами підрозділу.

Вони не мають права на помилку, кожен крок повинен бути ретельно виважений, а плече побратима надійне аби виявити та знешкодити усі ворожі боєприпаси.

Заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко подякував саперам за їх титанічну роботу, зауваживши, що вклад полтавських піротехніків у забезпечення належних для проживання умов на деокупованих територіях безцінний, що кожен з них Герой, якого з нетерпінням та радістю чекають вдома.      

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника ДСНС області Андрій Хижняк проінструктував саперів та наголосив на обов’язковому дотриманні власної безпеки під час виконання службових завдань та у вільний час.

Обладнання, техніку та захисне спорядження, з яким працюють полтавські сапери оглянув заступник начальника обласної військової адміністрації та відзначив високий рівень підготовки особового складу та матеріально-технічного забезпечення піротехнічного підрозділу.

Схожі матеріали