Під час спільних рейдів рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки

clock
16.01.2023 07:52

Співробітники Полтавського районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області спільно з працівниками поліції та КО «Місцева пожежна охорона Великорублівської сільської ради» провели рейди по житловому сектору та роз’яснювальну роботу з мешканцями с. Деревки Котелевської та с. Микілка Великорублівської територіальних громад. В даних населених пунктах нещодавно трапилися пожежі із загибеллю людей. 

Під час бесід рятувальники розповідали про найбільш розповсюджені  причини виникнення пожеж в оселях та нагадали правила пожежної безпеки при користуванні пічним, газовим опаленням та електронагрівальними приладами. Також закликали не залишати дітей без нагляду та своєчасно роз’яснювати їм правила безпеки.

Особливу увагу приділили роз’ясненню основних правил безпеки при використанні альтернативних джерел опалення під час тривалих відключень електроенергії.

Зокрема, рятувальники наголошували, що використання  газових балонів, генераторів, пальників потребують неухильного дотримання інструкції по їх експлуатації та не призначені для використання у приміщеннях. Також надзвичайники радили після відновлення електропостачання не вмикати одночасно декілька електроприладів, щоб не допустити перевантаження електромережі. 

Наприкінці бесід рятувальники вручали тематичні листівки і пам’ятки.

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

Схожі матеріали