Надзвичайники проводять комплекс профілактичних заходів для безпечного відзначення Різдвяних та Новорічних свят

clock
25.12.2023 12:10

Миргородські рятувальники оглянули на відповідність вимогам пожежної безпеки приміщення, де ймовірно будуть проводитися заходи з нагоди святкування прийдешніх зимових свят та провели профілактичні бесіди з мешканцями громад щодо запобігання пожежам та іншим надзвичайним подіям під час Різдвяних та Новорічних свят. 

Під час спілкування з громадянами рятувальники розповідали правила пожежної безпеки у побуті, наголошували на важливості їх дотримання. Також надзвичайники нагадали як правильно встановити ялинку, про заборону використання піротехнічних виробів, на необхідності використання лише справних та сертифікованих гірлянд. 

Фахівці ДСНС зауважували, що забороняється використовувати несправні електричні гірлянди, залишати ялинку з ввімкненою гірляндою без нагляду, оздоблювати ялинки іграшками з легкозаймистих матеріалів, користуватися бенгальськими вогнями чи будь-якими джерелами відкритого вогню поблизу ялинки та дітям самостійно вмикати гірлянди.

Також рятувальники закликали громадян не виходити на тонкий лід та вручали співрозмовникам тематичні листівки й пам’ятки.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Схожі матеріали