Надзвичайники беруть участь у додаткових заняттях з домедичної підготовки

clock
02.12.2022 09:16

На базі Кременчуцького районного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області з інспекторським складом відбулось практичне навчання з домедичної допомоги. Рятувальникам показали алгоритм дій надання допомоги постраждалим при різних травмуваннях. Під час зустрічі мова йшла про зупинку кровотечі за допомогою турнікету, дії при переломах кінцівок, травматичних ампутаціях, пошкодженні органів зору, шокових станах та зупинки серця.  Працівники ДСНС постійно вдосконалюють свої знання з домедичної підготовки, адже вміння вчасно прийти на домогу постраждалим необхідно у професійній діяльності.

Також, фахівці КНП «Диканська лікарня планового лікування» та КП «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Полтавської обласної ради провели для співробітників пожежно-рятувальних підрозділів м. Полтави та Полтавського району навчання з надання першої домедичної допомоги.

Медпрацівники розповідали як допомогти потерпілим під час різних надзвичайних подій та продемонстрували способи зупинення кровотеч, надання допомоги потерпілому у випадку травм, переломів, опіків, при гіпотермії, а також дії у разі зупинки дихання.

Під час навчань рятувальники мали змогу самостійно спробувати допомогти умовному потерпілому надати першу домедичну допомогу до прибуття бригади швидкої.

8.jpg

4.jpg

7.jpg

Схожі матеріали