На засіданні Робочої групи з розвитку підрозділів недержавної пожежної охорони підсумували результати роботи за минулий рік та визначили пріоритети на 2024 рік

clock
30.01.2024 11:35

30 січня відбулося чергове засідання робочої групи по організації роботи щодо утворення пожежно-рятувальних підрозділів, забезпечення заходів з популяризації розвитку добровільної та місцевої пожежної охорони на території Полтавської області.

Під час засідання, учасники наради обговорили ряд важливих питань щодо збільшення ефективності роботи підрозділів недержавної пожежної охорони. Зокрема, Робоча група розглянула заходи з підвищення взаємодії та координації між професійними рятувальниками та працівниками підрозділів місцевої пожежної охорони. Також обговорили надання необхідної навчально-методичної допомоги для підвищення оперативності та своєчасного реагування підрозділів громад Полтавської області.

Однією з форм вдосконалення професійних навиків є проведення різноманітних змагань та тренувань. Учасники наради розглянули можливість проведення районних та обласних змагань з оперативної майстерності серед пожежно-рятувальних підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони області.

Також на засіданні проаналізували залучення підрозділів МПО та ДПО до ліквідації надзвичайних подій в зонах відповідальності, обговорили проведення спільної профілактичної роботи серед населення та застосування права щодо складання адміністративних протоколів за порушення відповідних вимог пожежної безпеки.

«Минулого року нами було реалізовано багато цікавих проєктів з розвитку недержавної пожежної охорони в громадах районів Полтавщини. Не зупиняємося, а активно працюємо над новими завданнями. Наша спільна мета – оперативне реагування на усі надзвичайні події в кожному населеному пункті, здійснення профілактичних заходів та забезпечення пожежної й техногенної безпеки», - наголосив голова Робочої групи, заступник начальника Головного управління Володимир Гришанін.

Схожі матеріали