Мобільний клас безпеки провів заняття для дітей з Миргородської громади

clock
15.04.2024 11:03

Надзвичайники та поліцейські з мобільним класом безпеки відвідали Миргородську громаду та провели чергове заняття для учнів місцевих закладів освіти.

Рятувальники розповіли дітлахам як запобігти надзвичайним подіям та навчали алгоритмам дій при різних екстремальних ситуаціях. Фахівці ДСНС роз’яснили, що може стати причиною пожежі в квартирі, наголосили на забороні ігор з сірниками, легкозаймистими матеріалами, спалювання сухої рослинності під час відпочинку на природі, або на городах.

За допомогою сучасних стендів та мультимедійного обладнання надзвичайники розповіли присутнім і правила мінної безпеки. Дітям показали які бувають боєприпаси, де вони можуть ховатися та як бути замаскованими. Рятувальники наголосили, що при виявленні підозрілих чи вибухонебезпечних предметів головне не підходити близько, не чіпати їх а одразу повідомити дорослим та зателефонувати за номером 101.

Також надзвичайники розповіли правила безпеки при перебуванні біля відкритих водойм та вручили присутнім друковану поліграфічну продукцію виготовлену у співпраці ЮНІСЕФ та ДСНС України.  

Схожі матеріали