Мобільний клас безпеки навчає дітей як уникнути різних небезпечних подій

clock
05.04.2024 11:21

Рятувальники та поліцейські разом з мобільним класом безпеки відвідали за останні кілька днів заклади освіти громад Лубенського та Полтавського районів. Надзвичайники проводили заняття з правил безпечної поведінки під час різних екстремальних ситуацій у мобільному класі безпеки, а у разі «повітряної тривоги» продовжували навчання у найближчому укритті.

Під час зустрічей з дітьми фахівці ДСНС розповіли правила пожежної безпеки, яких необхідно дотримуватися аби запобігти пожежі в будинку, квартирі та на відкритій території. Окрему увагу при спілкуванні з дітлахами рятувальники приділили правилам мінної безпеки, наголосивши, що при виявленні підозрілого предмету чи боєприпасів заборонено близько підходити, чіпати, пересувати небезпечні знахідки, а варто одразу повідомити дорослих та зателефонувати за номером 101 й розповісти про виявленні предмети.

Рятувальники проводили вікторини з правил безпеки життєдіяльності та відповідали на додаткові запитання дітей щодо особливостей своєї роботи.

Наостанок зустрічей, надзвичайники вручали присутнім тематичні листівки та друковану поліграфічну продукцію виготовлену у співпраці ЮНІСЕФ та ДСНС України.

Схожі матеріали