Кременчуцькі рятувальники провели профілактичні бесіди з працівниками культових споруд

clock
26.12.2023 07:00

З метою запобігання виникнення пожеж під час святкових богослужінь, співробітники Кременчуцького районного управління провели профілактичну роботу у культових спорудах громад Кременчуцького району. 

Фахівці ДСНС нагадали настоятелям храмів основні вимоги пожежної безпеки, провели протипожежні інструктажі щодо дій у разі виникнення пожежі чи інших надзвичайних подій та вручили листівки з правилами безпеки.

Під час обстеження культових споруд рятувальники звертали увагу на первинні засоби пожежогасіння, з’ясували, чи справна і надійна електромережа й пожежна сигналізація та чи не захаращені шляхи евакуації. Прихожанам, які були присутні в храмах під час профілактичної роботи, рятувальники нагадали правила безпечного поводження зі свічками та лампадками, а також закликали у разі виникнення пожежі негайно телефонувати до Служби порятунку за номером 101. 

Крім того, рятувальники нагадали, що в жодному разі не можна ігнорувати сигнал «Повітряна тривога» та при його звучанні потрібно негайно прямувати в найближче укриття.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Схожі матеріали