Кременчуцькі рятувальники взяли участь у практичному занятті з підтримки психологічної стійкості

clock
08.02.2023 14:30

На виконання Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки,  психологи ГУ ДСНС України у Полтавській області  після проходження навчання впроваджують отримані знання  з EMDR у практичну діяльність.

Так, 8 лютого  психологинею  Головного управління ДСНС України у Полтавській області Тетяною Ватульовою  проведено чергове практичне  заняття з кременчуцькими рятувальниками - учасниками ліквідації ракетних обстрілів.

15 учасників заняття не тільки мали можливість дізнатися про додаткові техніки відновлення, а також  вмотивовано взяли участь у основній частині проведеного заняття, направленій на зняття психоемоційної напруги внаслідок негативного впливу стрес-факторів професійної діяльності та комунікації з постраждалим населенням.

З метою збереження здатності виконувати завдання за призначенням,  відбулося загальне обговорення результатів та перспектив психопрофілактики, отримання психологічної допомоги після відпрацювання практичної частини групової роботи. Рятувальники відзначили результативність запропонованих технік в  методі EMDR наприкінці тренінгу.

Схожі матеріали