Інспекторський склад підсумував роботу щодо запобігання надзвичайним ситуаціям за 2023 рік

clock
07.03.2024 15:31

7 березня, за участі тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління Дмитра Бескостого, заступника начальника Головного управління Володимира Гришаніна відбулася нарада з підпорядкованими районними управліннями щодо результатів службової діяльності з питань запобігання надзвичайним ситуаціям за минулий рік.

Учасники засідання обговорили стан здійснення позапланових перевірок та обстежень, застосування заходів адміністративного впливу, стан забезпечення пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту об’єктів критичної інфраструктури. Також присутні розглянули питання розвитку руху юних рятувальників-пожежних, створення та функціонування класів безпеки, профілактичної роботи серед населення.

Крім того, на нараді обговорили результати роботи щодо розвитку мережі підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони в громадах районів Полтавської області.

Підсумовуючи засідання було наголошено на пріоритетних заходах, напрямках роботи інспекторського складу та інших співробітників, які відповідають за наглядовий та профілактичний напрям діяльності обласної Служби порятунку «101».

Схожі матеріали