Директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України поділився практичним досвідом по створенню підрозділів МПО та класів безпеки

clock
11.04.2024 17:32

З робочим візитом до Полтавської області завітав директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін. Він разом із заступником начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимиром Гришаніним відвідали Центр безпеки громадян, що в селі Бутенки Білицької громади Полтавського району.

Центр безпеки був створений у 2018 році і вважається одним із кращих в районі. У ньому чергують вогнеборці підрозділу місцевої пожежної охорони та поліцейські, які завжди готові виїхати на виклик та надати необхідну допомогу.

Представники ДСНС оглянули умови роботи вогнеборців, матеріально-технічне забезпечення Центру та надали рекомендації, методичну допомогу щодо покращення ефективності роботи місцевої пожежної охорони.

Також, Олександр Чекригін провів робочу зустріч із головою Білицької громади Миколою Скрильником та поділився передовим досвідом щодо створення та функціонування підрозділів місцевої, добровільної пожежної охорони та класів безпеки.

Схожі матеріали