Кременчуцький район: на місці пожежі виявлено загиблого громадянина

clock
08.01.2023 06:24

7 січня о 09:53 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку на пров. Горького у смт. Градизьк Кременчуцького району. На місце виклику було направлено підрозділ Градизької місцевої пожежної охорони. Вогнеборці локалізували пожежу о 10:18, ліквідували - о 10:37. Участь у ліквідації наслідків пожежі брали 4 чоловіки та 1 одиниця техніки. 
На місці пожежі виявлено загиблого громадянина, 1992 р.н., якого направлено до Глобинського районного відділення Полтавського обласного бюро судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті.
Вогнем знищено меблі та побутову техніку, пошкоджено внутрішнє оздоблення стін на площі 8 кв. м. Ймовірна причина пожежі - коротке замикання побутової електроплитки.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Полтавській області звертаються до громадян та радять не перевантажувати електромережу, стежити за справністю електропроводки, адже частою причиною пожежі є коротке її замикання. Не використовуйте саморобні обігрівачі та запобіжники‚ несправні чи пошкоджені розетки‚ вимикачі‚ штепсельні з’єднання! Не вмикайте електричних приладів‚ що іскрять і перегріваються! Не довіряйте монтаж електропроводки некваліфікованим громадянам! Увімкнені праски‚ електричні чайники‚ електроплитки встановлюйте на негорючі підставки! Не забувайте вимикати електроприлади перед виходом із дому! Поводьтеся обережно з пічним опаленням! Не користуйтеся піччю‚ в якій утворилися тріщини! Не використовуйте для її розпалення легкозаймисті речовини! Ніколи не залишайте дітей‚ особливо малолітніх‚ без нагляду! Не дозволяйте їм користуватися електронагрівальними приладами‚ вмикати телевізор‚ слідкувати за розпаленими печами! Зробіть усе‚ щоб небезпечні ігри дітей із вогнем стали неможливими! Дотримання таких нехитрих заходів власної безпеки врятує від загрози пожежі‚ а в окремих випадках – з трагічними наслідками !

1.jpg

Схожі матеріали