ГоловнаОстанні новини5 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

В Головному управлінні проведено круглий стіл щодо співпраці психологів силових структур, медичних закладів та громадських організацій (ВІДЕО)

Опубліковано: 05.02.2019, 13:45

5 лютого в Головному управлінні відбувся круглий стіл за участю психологів ДСНС, Національної поліції, Національної гвардії, психоневрологічного диспансеру, БО «Світло надії» та ГО «Полтавський осередок Української спілки психотерапевтів». 

Тема круглого столу - «Особливості психопрофілактичної роботи з персоналом підрозділів після перебування в умовах психотравмуючих ситуацій, профілактика емоційного вигорання. Медико-психологічна реабілітація персоналу, який перебував в умовах напруженої службової діяльності»

Під час участі у семінарі учасники обмінювалися власним досвідом, напрацьованими алгоритмами надання психологічної допомоги.

Начальник відділу персоналу Головного управління Анатолій Стадніченко ознайомив присутніх з особливостями роботи з персоналом структурних підрозділів ДСНС України, з особливостями проходження медико-психологічної реабілітації персоналу, який перебував в умовах напруженої службової діяльності.

Психологом Головного управління Юлією Фалєєвою проведено практичне заняття стосовно особливостей надання першої психологічної допомоги потерпілим.

Також, учасники отримали інформацію щодо наявного досвіду інших країн щодо застосування «Керівництва МПК з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації».  Особливий акцент зроблений на розкритті основних принципів Керівництва: прав людини, участі громади, принципу «не нашкодь», роботи з наявними ресурсами і можливостями, інтегрованими системами підтримки та багаторівневої підтримки.

Учасники семінару приймали активну участь у жвавій дискусії стосовно особливостей надання психологічної допомоги людям після участі у психотравмуючих ситуаціях та зазначили про необхідність проведення подібних заходів для підвищення рівня  професійної кваліфікації.

Наостанок присутні взяли участь у екскурсії на пожежно-технічній виставці Головного управління, де переглянули експозицію виставки, яка розміщена у шести залах. Учасники семінару ознайомилися з історією пожежної охорони, технічними засобами, які використовували вогнеборці для ліквідації надзвичайних ситуацій, речами, які стали причинами пожеж. Також, присутні оглянули зал Чорнобильської слави та ознайомилися з експозицією героїв пожежної охорони, які брали участь у ліквідації найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

                                                                          

12.jpg                             11.jpg

14.jpg                             13.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області

               


   
Останні новини
23 Лютого10:17 Соціологи Центру Разумкова вкотре зафіксували високий рівень довіри громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій
23 Лютого07:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
22 Лютого15:32 Психологом ДСНС проведено практичне заняття
22 Лютого14:59 У Полтаві рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
22 Лютого11:09 Рятувальники нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки
21 Лютого15:42 Соціологи Центру Разумкова вкотре зафіксували високий рівень довіри громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій
21 Лютого15:12 Рятувальники стали срібними призерами на чемпіонаті серед силових структур
21 Лютого10:10 Фахівці ДСНС розповідають дітям правила безпеки життєдіяльності
20 Лютого16:06 Психологом Головного управління проведено тренінгове заняття
20 Лютого14:36 Великобагачанські рятувальники розповіли про небезпеки виходу на тонкий лід
19 Лютого14:20 У Полтаві серед рятувальників відбувся турнір з настільного тенісу
19 Лютого10:33 Фахівці ДСНС продовжують нагадувати громадянам правила пожежної безпеки
18 Лютого13:37 Рятувальники проводять тренування та профілактичні бесіди з рибалками щодо дотримання правил безпеки на льоду
18 Лютого11:54 Відбулося засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС
18 Лютого09:39 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 71 особу та ліквідували 974 пожежі
Останні новини