ГоловнаОстанні новини3 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

ДСНС дбає про безпеку маленьких українців

Опубліковано: 03.02.2019, 09:00

Для того, щоб нагадати підростаючому поколінню про важливість дотримання правил безпеки життєдіяльності рятувальники з усієї країни відвідують з профілактичною роботою садочки та школи. Не стануть на заваді просвітницьким бесідам навіть вимушені карантинні канікули. Адже саме у період відпочинку від навчального процесу у дітей з'являється більше шансів потрапити у біду.

Так, фахівці Служби порятунку Полтавщини провели для учнів Мануйлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Козельщинського району пізнавальні інформаційно-профілактичні заняття з правил безпеки життєдіяльності. Рятувальники нагадали школярам основні правила пожежної безпеки в побуті та безпеки життєдіяльності в зимовий період, наголосили на категоричній забороні відвідувати водойми взимку. Також розповіли правила безпечної експлуатації електрообладнання. Крім того, фахівці ДСНС навчали присутніх діям на випадок пожежі та виявлення вибухонебезпечних предметів. Наостанок зустрічі, рятувальники вручили дітям тематичні листівки, а вчителям наочні агітаційні матеріали для оновлення куточків безпеки в класах.

Водночас, з метою профілактики дитячого травматизму фахівці Менського районного відділу Управління ДСНС України у Чернігівській області провели пізнавально-профілактичну бесіду з маленькими відвідувачами центральної районної бібліотеки. В ході бесіди рятувальники розповіли дітям правила безпеки життєдіяльності у побуті, під час навчання та дозвілля. Особливу увагу співробітники Служби порятунку звернули на небезпеку відпочинку біля водойм взимку. Крім того, надзвичайники розповіли як потрібно діяти у разі виникнення тієї чи іншої надзвичайної події та нагадали телефони екстрених служб реагування.

Цього ж тижня працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області разом із представниками Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України провели для студентів вищого професійного художнього училища № 5 заняття щодо дій у разі виникнення пожежі та принципів надання домедичної допомоги постраждалим. Завдяки спільним зусиллям рятувальників та представників ТЧХ молодь отримала можливість не тільки почути корисну інформацію, а й відпрацювати певні дії на практиці.

Загалом, різноманітні просвітницькі акції, уроки безпеки, а також екскурсії до пожежних частин відбулися цього тижня по всій території України.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності. Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок до замерзлих водойм або на природу, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Пам'ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!


   
Останні новини
23 Лютого10:17 Соціологи Центру Разумкова вкотре зафіксували високий рівень довіри громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій
23 Лютого07:18 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
22 Лютого15:32 Психологом ДСНС проведено практичне заняття
22 Лютого14:59 У Полтаві рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»
22 Лютого11:09 Рятувальники нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки
21 Лютого15:42 Соціологи Центру Разумкова вкотре зафіксували високий рівень довіри громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій
21 Лютого15:12 Рятувальники стали срібними призерами на чемпіонаті серед силових структур
21 Лютого10:10 Фахівці ДСНС розповідають дітям правила безпеки життєдіяльності
20 Лютого16:06 Психологом Головного управління проведено тренінгове заняття
20 Лютого14:36 Великобагачанські рятувальники розповіли про небезпеки виходу на тонкий лід
19 Лютого14:20 У Полтаві серед рятувальників відбувся турнір з настільного тенісу
19 Лютого10:33 Фахівці ДСНС продовжують нагадувати громадянам правила пожежної безпеки
18 Лютого13:37 Рятувальники проводять тренування та профілактичні бесіди з рибалками щодо дотримання правил безпеки на льоду
18 Лютого11:54 Відбулося засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС
18 Лютого09:39 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 71 особу та ліквідували 974 пожежі
Останні новини