ГоловнаОстанні новини1 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Відбувся обласний форум «Розвиток МПО в умовах децентралізації та міжмуніципального співробітництва»

Опубліковано: 01.11.2018, 14:53

1 листопада у актовій залі Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбувся другий Полтавський обласний форум «Розвиток місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації та міжмуніципального співробітництва».

У заході взяли участь: очільник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб, народний депутат України Андрій Река, керівник Проекту «Реформа управління на сході України», що виконується Deutsche Gesellschaft  für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Тарас Журавель,  радник Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Вячеслав Толкованов, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Інна Іщенко,виконавчий директор Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук, представники територіальних громад, керівники підрозділів Полтавського гарнізону ДСНС, місцевої пожежної охорони та інші.

На початку засідання начальник  Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив за вагомий особистий внесок у створення та організацію діяльності підрозділів місцевої пожежної охорони та розвиток добровільної пожежної охорони відомчі грамоти голові Гадяцької РДА Олексію Матюшенко, представнику GIZ Тарасу Журавлю, раднику Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Вячеславу Толкованову. Також, начальник Гадяцького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області Василь Губський отримав звання полковника служби цивільного захисту.

«Дякую всім, хто долучається до розвитку пожежно-рятувальних підрозділів. Завдяки спільним зусиллям в громадах створюються нові підрозділи місцевої пожежної охорони, а отже, створюються передумови для ефективного забезпечення пожежної безпеки та оперативного реагування на надзвичайні події, навіть, у найвіддаленіших від районного центру населених пунктах. Впевнений, що учасники форуму отримають сьогодні для себе багато цікавої та корисної інформації, яку зможуть застосувати на практиці на благо громади», - зауважив Володимир Салогуб.

Під час форуму присутні розглянули питання щодо співробітництва територіальних громад як інноваційний інструмент розвитку місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації, обговорили досвід Полтавської області у розвитку МПО, важливість освітньо-професійної підготовки кадрів місцевої пожежної охорони, сучасні нормативні вимоги до проектування та розміщення будівлі пожежного депо. Крім того, учасники засідання обговорили організацію взаємодії між підрозділами ДСНС та МПО при виконанні завдань за призначенням, шляхи поточного та розвиткового фінансування.  Також, присутнім представили кращі практики розвитку місцевої пожежної охорони в області. Розглянувши усі питання, учасники форуму провели загальне дискусійне обговорення щодо визначення наступних кроків для створення нових та вдосконалення існуючої мережі підрозділів місцевої пожежної охорони.

50.jpg                    54.jpg

51.jpg                    52.jpg

53.jpg                   55.jpg

ГУ ДСНС України у Полтавській області


   
Останні новини
23 Січня21:00 Оперативна інформація щодо погодних умов на території України станом на 21 годину 23 січня
23 Січня19:05 В Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області працює оперативний штаб з ліквідації наслідків негоди
23 Січня10:52 На позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС обговорили координаційні заходи служб з протидії наслідкам складних погодних умов
23 Січня10:13 Пирятинські рятувальники провели для дошкільнят екскурсію по пожежній частині
22 Січня16:58 Рятувальники долучилися до відзначення Дня Соборності України
22 Січня14:20 Фахівці обласної Служби порятунку розповіли громадянам як уникнути пожежі в помешканні
22 Січня11:08 Увага! Попередження про погіршення погодних умов на території Полтавської області
22 Січня09:22 ДСНС закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
21 Січня15:12 Гадяцькі рятувальники розповіли школярам правила пожежної безпеки
21 Січня09:18 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 62 особи та ліквідували 914 пожеж
21 Січня09:15 Увага! Попередження про ожеледицю
21 Січня08:00 Обережно, бурульки!
19 Січня11:23 На Полтавщині рятувальники забезпечують безпеку в місцях проведення заходів з нагоди Водохреща
18 Січня14:26 Рятувальники роз’яснюють рибалкам алгоритм дій при потраплянні в крижану воду
18 Січня11:38 Психологом ДСНС проведено практичне заняття
Останні новини